Bezpečnostní služby

Bezpečnostní služby, které Vám představíme na těchto stránkách, nabízejí přední bezpečnostní agentury z Děčína, které působí po celé ČR. Tyto bezpečnostní agentury se zaměřují na činnosti bezpečnostní služby typu ostraha majetku, ostraha objektů, ostraha osob, pořadatelské služby a zabezpečení akcí. Veškeré poskytované služby jsou odvedeny s vysokou profesionalitou a odborností. Bezpečnostní služba je vykonávaná kvalifikovanými, proškolenými pracovníky na průmyslových i soukromých objektech, hospodářských, obchodních, výrobních či jiných organizacích a institucích.  Dle charakteru bezpečnostní služby bezpečnostní agentury disponují  pracovníky se specializací, jako jsou např. jazykové znalosti, držení zbrojního průkazu, nebo fyzická ostraha v doprovodu psa.


Kontakt

Berní 2261/1 
400 01 Ústí nad Labem

tel.: (+420) 475 201 308
e-mail: usti@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I.SEVEN, a.s. Děčín

Bezpečnostní služba od společnosti D. I. SEVEN, a.s. poskytuje služby typu ochrana osob a majetku, pořadatelské služby a zabezpečení akcí, PCO, atd. nejen po celé ČR, ale i v zahraničí. Bezpečnostní agentura D. I. SEVEN, a.s. díky letitým zkušenostem a neustálému zkvalitňování poskytovaných služeb nabízí své bezpečnostní služby na vysoké profesionální úrovni. Důkazem jsou její spokojení klienti.

Kontakt

Berní 2261/1 
Ústí nad Labem, 400 01

tel.: +420 475 208 286
e-mail: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - Bezpečnostní agentura SIPADAN a.s. Děčín

Bezpečnostní agentura SIPADAN a.s. Vám kromě náhradního plnění zajistí služby typu ostraha majetku, fyzická ostraha, ochrana osob, připojení na pult centrální ochrany, recepční služby a elektronická ostraha. Každá tato služba je vykonávána s vysokým nasazením a profesionalitou.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: + 420 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. Děčín

Nabídka služeb společnosti D.I.SEVEN SERVICE, s.r.o. jako jsou např. ostraha osob a majetku, recepční služby, ostraha objektů a napojení na PCO poskytuje kvalitní ochranu klienta i objektu. Mimo jiné bezpečnostní agentura D.I.SEVEN SERVICE, s.r.o. u Vaší firmy zajistí i náhradní plnění.

Kontakt

Berní 2261/1 
400 01 Ústí nad Labem 

tel.: (+420) 475 201 308
e-mail: usti@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Děčín

Společnost D. I. SEVEN FACILITY s.r.o. je dceřinou společností D. I. SEVEN, a.s. Tato agentura poskytuje své služby v rámci nabídky komplexního balíčku služeb. Ostraha objektů, ostraha majetku a ostraha osob je vykonávána vysoce proškolenými pracovníky, jejichž hlavní pracovní náplní mimo jiné je i elektronická ostraha.