Bezpečnostní služby

Bezpečnostní služby, které Vám představíme na těchto stránkách, nabízejí přední bezpečnostní agentury z Děčína, které působí po celé ČR. Tyto bezpečnostní agentury se zaměřují na činnosti bezpečnostní služby typu ostraha majetku, ostraha objektů, ostraha osob, pořadatelské služby a zabezpečení akcí. Veškeré poskytované služby jsou odvedeny s vysokou profesionalitou a odborností. Bezpečnostní služba je vykonávaná kvalifikovanými, proškolenými pracovníky na průmyslových i soukromých objektech, hospodářských, obchodních, výrobních či jiných organizacích a institucích.  Dle charakteru bezpečnostní služby bezpečnostní agentury disponují  pracovníky se specializací, jako jsou např. jazykové znalosti, držení zbrojního průkazu, nebo fyzická ostraha v doprovodu psa.


Kontakt

Berní 2261/1 
400 01 Ústí nad Labem

tel.: (+420) 475 201 308
e-mail: usti@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I.SEVEN, a.s. Děčín

D.I.SEVEN, a.s.

Bezpečnostní služba od společnosti D. I. SEVEN, a.s. poskytuje služby typu ochrana osob a majetku, pořadatelské služby a zabezpečení akcí, PCO, atd. nejen po celé ČR, ale i v zahraničí. Bezpečnostní agentura D. I. SEVEN, a.s. díky letitým zkušenostem a neustálému zkvalitňování poskytovaných služeb nabízí své bezpečnostní služby na vysoké profesionální úrovni. Důkazem jsou její spokojení klienti.

Kontakt

Berní 2261/1 
Ústí nad Labem, 400 01

tel.: +420 475 208 286
e-mail: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - Bezpečnostní agentura SIPADAN a.s. Děčín

Bezpečnostní agentura SIPADAN a.s.

Bezpečnostní agentura SIPADAN a.s. Vám kromě náhradního plnění zajistí služby typu ostraha majetku, fyzická ostraha, ochrana osob, připojení na pult centrální ochrany, recepční služby a elektronická ostraha. Každá tato služba je vykonávána s vysokým nasazením a profesionalitou.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: + 420 284 860 001
e-mail: martin.soukup@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. Děčín

Nabídka služeb společnosti D.I.SEVEN SERVICE, s.r.o. jako jsou např. ostraha osob a majetku, recepční služby, ostraha objektů a napojení na PCO poskytuje kvalitní ochranu klienta i objektu. Mimo jiné bezpečnostní agentura D.I.SEVEN SERVICE, s.r.o. u Vaší firmy zajistí i náhradní plnění.

Kontakt

Berní 2261/1 
400 01 Ústí nad Labem 

tel.: (+420) 475 201 308
e-mail: usti@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Děčín

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN FACILITY s.r.o.

Společnost D. I. SEVEN FACILITY s.r.o. je dceřinou společností D. I. SEVEN, a.s. Tato agentura poskytuje své služby v rámci nabídky komplexního balíčku služeb. Ostraha objektů, ostraha majetku a ostraha osob je vykonávána vysoce proškolenými pracovníky, jejichž hlavní pracovní náplní mimo jiné je i elektronická ostraha.