Úklidové firmy a úklidové služby ve městě Děčín

Úklidové firmy, se kterými Vás na těchto stránkách seznámíme, patří mezi profesionály v úklidové sféře na území Děčína. Tyto společnosti vykonávají úklidové práce a úklidové služby s vysokým nasazením a odborností již řadu let. Důkazem toho je řada spokojených klientů. Úklidová služba poskytuje komplexní úklidový servis administrativních budov a objektů, garáží, průmyslových podniků, sportovně relaxačních center atd. a generální úklid po kolaudacích, malování a po stavebních rekonstrukcích. Každá úklidová firma provádí úklidové práce jak vnitřních, tak i vnějších ploch daných objektů.


Kontakt

Berní 2261/1 
400 01 Ústí nad Labem

tel.: (+420) 475 201 308
e-mail: usti@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN, a.s. Děčín

D. I. SEVEN, a.s. je úklidová agentura nabízející úklidové práce od roku 1995. Je to jedna z předních děčínských agentur, která Vám zajistí svým profesionálním přístupem vysokou kvalitu nabízených služeb. Velký důraz je kladen na kontrolu odvedené práce, která zajišťuje včasné zjištění a odstranění nedostatků.

Kontakt

Berní 2261/1 
400 01 Ústí nad Labem

tel.: (+420) 475 201 308
e-mail: usti@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Děčín

Úklidové práce tato úklidová firma nabízí v rámci komplexních služeb facility managementu. Jedná se o denní a nárazový úklid venkovních i vnitřních prostor, letní a zimní údržbu bezprostředního okolí objektu, generální úklid po rekonstrukcích atd. Charakter úklidové práce je nastaven dle smluvních podmínek sjednaných s klientem.

Kontakt

Berní 2261/1 
Ústí nad Labem, 400 01

tel.: +420 475 208 286
e-mail: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Úklidové práce a služby - SIPADAN a.s. Děčín

Úklidová agentura SIPADAN a.s. se na trhu s úklidovými službami pohybuje v Děčíně i po celé ČR od roku 2002. Mimo náhradního plnění tato společnost svým klientům nabízí své služby, mezi něž patří úklidové práce typu jako např. úklid kanceláří, garáží, hotelů a dalších vnějších i vnitřních prostor.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. Děčín

Úklidové služby společnosti D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. se zaměřují na venkovní i vnitřní, denní i nárazový úklid nejen v Děčíně, ale i po celé ČR. Pokud patříte mezi zaměstnavatele s více jak 25 zaměstnanci, tato úklidová agentura Vám mimo jiné svými službami zajistí i náhradní plnění. Úklid touto společností je vykonáván s precizností, profesionalitou a vstřícným přístupem k přání každého klienta.